Lilliputiens, wilk Nicolas Piszcząca grzechotka Expand

Lilliputiens, wilk Nicolas Piszcząca grzechotka

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS5932

Nowy

Wilk Nicolas piszczałka rozweseli każdego maluszka. Wystarczy, że dziecko naciśnie delikatnie rączką na piszczałkę i  wydobędzie się z niej piszczałka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

60,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Wilk Nicolas rozweseli każdego maluszka. Wystarczy, że dziecko naciśnie delikatnie rączką na piszczałkę i  wydobędzie się z niej piszczałka. Specjalnie dostosowana do małych rączek każde dziecko z łatwością będzie trzymało zabawkę w rączce. Główka wilka jest ruchoma i grzechocze.

wymiary: 25 cm

Wymiary: 26 x 3,5 cm
Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 6 miesięcy, od 3 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.