Małpka piszczałka Expand

Małpka piszczałka

(4/5)
2 ocen: - 2 opinii:
Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS224

Nowy

Prześliczna małpka piszczałka rozweseli każdego maluszka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

55,00 zł

brutto

 

Prześliczna małpka piszczałka rozweseli każdego maluszka. Wystarczy, że dziecko naciśnie delikatnie rączką na zabawkę i  wydobędzie się z niej dźwięk piszczałki.

Specjalnie dostosowana do małych rączek każde dziecko z łatwością będzie trzymało zabawkę w rączce.

od (Tuliszków,  Polska) dnia  25 Apr 2013 (Małpka piszczałka) :
(3/5

--

Zabawka bardzo estetyczna, lekka, łatwa do wzięcia w niemowlęce rączki.Uważam jednak że nie jest warta swojej ceny - piszczenie jest dość donośne i odstrasza nawet kota...

od (Rowy,  Polska) dnia  08 Nov 2010 (Małpka piszczałka) :
(5/5

--

Super zabawka do torebki, która w krytycznym momencie rozweseli nawet największego smutasa.

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.