Lilliputiens, Miś Cesar Grzechotka na rękę Expand

Lilliputiens, Miś Cesar Grzechotka na rękę

Lilliputiens

PS20525

Nowy

Bransoletka Cesar z grzechotką - idealna na pierwszy prezent. Zapinana na rzep, w pasku szeleszczący papier, wykonana z miękkich i bezpiecznych materiałów.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

46,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Bransoletka Cesar z grzechotką - idealna na pierwszy prezent. Zapinana na rzep, w pasku szeleszczący papier, wykonana z miękkich i bezpiecznych materiałów.

Opis:
- kolorowa bransoletka z grzechotką, którą można zapiąć na nadgarstku lub kostce
- w główce Misia grzechotka
- w pasku szeleszczący papier i tasiemki
- zapinana na rzep
- zabawka wykonana z miękkich, bezpiecznych materiałów
- zwracające uwagę dziecka wzory i kolory

Zalecany wiek: 0m+
Wymiary zabawki: 19 x 3 cm
Czyszczenie: delikatne pranie w temperaturze 30 st. C
Materiał: poliester, bawełna
Płeć: uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie