Żaba Romeo grzechotka Expand

Żaba Romeo grzechotka

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1756

Nowy

Grzechotka i piłeczka w jednym

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

94,00 zł

brutto

Zabawna grzechotka żaba z której wydobywa sięsympatyczny krab, to idelana zabawka dla dzieci, które uczą siękoordynacji ruchowej rączkami. Zabawka jest lekka i ma małe elementy za które dziecko może z łatwością złapać.

 

Wymiary: 14x18cm Ø 14cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.