Lilliputiens, krowa Vicky Grzechotka Expand

Lilliputiens, krowa Vicky Grzechotka

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1709

Nowy

Rewelacyjna grzechotka dla małych odkrywców

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

104,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Grzechotka krówka Vicky jest pełna niespodzianek. Jej kształty są idealne dla małych rączek, dziecko z łatwością może ją złapać i akrywać różne dźwieki.

W śrdoku grzechotki znajduje się mucha, która wibruje jak tylko ją pociągniemy do siebie.

 

W kolekcji  Vicky można znaleźć wiecej ciekawych zabawek

Wymiary: Ø14x23cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.