Grzechotka Robot Rain Stick Expand

Grzechotka Robot Rain Stick

Lilliputiens Lilliputiens

PS11299

Nowy

Grzechotka Robot Rain Stick

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 6-7 dni

69,00 zł

brutto

Robot Rain Stick

Funkcje: 
- szeleszczący papier 
- grzechotka po potrząśnięciu wydaje delikatny dźwięk
- długie, kolorowe łapki zakończone zapięciem na rzep, dzięki czemu zabawkę można przymocować na szczebelkach łóżeczka, pałąku wózka lub fotelika samochodowego
- grzechotka wykonana z materiałów o różnorodnej fakturze i kolorze


Wymiary: 24 x 12 x 5 cm


Czyszczenie: delikatne pranie w temp. 300C

Materiał: 100 % poliester

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 3 miesięcy , od 6 miesięcy
Materiał: poliester
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !