Gra Warcaby Mesdames & Messieurs Expand

Gra Warcaby Mesdames & Messieurs

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Les Jouets Libres Les Jouets Libres Les Jouets Libres

PS5891

Nowy

RouleTaBille® daje dzieciom więcej niż jedną rozgrywkę! Kulki, plansze, figurki, spinacze, naklejki i zaczynamy: nasi mali zwycięzcy mogą wyobrazić sobie własne pole gry!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

84,00 zł

brutto

 

Nareszcie gra Pań (Jeu de Dames) w której Panowie znaleźli swoje miejsce!

Opis  

Oddajemy do Waszej dyspozycji warcaby inne niż wszystkie! Każdy pionek ma niepowtarzalny styl: Marynarz czy Elegantka? Siłacz czy Spryciula? Każdy znajdzie swoje miejsce, ważne aby pozostać ostatnim i zbić pionki przeciwnika!

Do dyspozycji dzieci - arkusz naklejek umożliwiających personalizację każdego drewnianego pionka.

Mesdames & Messieurs to gra, którą charakteryzuje eko-design: wyrafinowane opakowanie z bawełny organicznej GOTS, staje się planszą w czasie gry i woreczkiem na pionki po jej zakończeniu! Drewno pochodzi z lasów posiadających certyfikat PEFC z Jury Francuskiej, tusze posiadają certyfikat Imprim’Vert.

Wyprodukowano we Francji.


Skład  

Drewniane pionki: 24

Naklejki: 24

Woreczek z organicznej bawełny: 1

 

 

Wiek od 6 lat

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 6 lat
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: hipsterski
od (Piaseczno,  Polska) dnia  28 Apr 2016 (Gra Warcaby Mesdames & Messieurs) :
(5/5

Super warcaby.

Kapitalny prezent na urodziny dla chłopca, można go zabrać właściwie wszędzie na plażę, do parku, do kolegi.Przez chwile miałam pietra bo nie było grafiki na pionkach ale okazało się że są to naklejki które trzeba samemu nalepić.Bratanek dla którego to wybraliśmy był zadowolony.wszystkie gry planszowe sa w pudełkach nie zawsze jest to fortunne dlatego tak bardzo mi się ten pomysł spodobał.Polecam.

Les Jouets Libres to przede wszystkim podstawa pedagogiczna stworzona w oparciu o 4 wartości z uwzględnieniem najważniejszej jaką jest rozwój dziecka.


1.Nowoczesność  - Produkty cechuje oryginalność i grafika wnosząca nowoczesny design do świata gier


2.Mobilność – dziecko może zabrać gry wszędzie gdzie zechce


3.Uczucie -Wytworzenie więzi dziecka z zabawką - stąd pomysł aby dziecko samo nakleiło naklejki na figurki. Woreczki ułatwiające zabranie gry w dowolne miejsce powodują, że w dziecku wytwarza się poczucie własności, ma poczucie bycia ich właścicielem, poza oczywistą korzyścią w postaci łatwiejszego porządkowania. 


4.Wolność  - wierzymy w kreatywność dzieci, nasze gry umożliwiają dziecku uczestnictwo w ustalaniu zasad. Dzięki czemu zasady gry ewoluują wraz z rozwojem dziecka, zmianą jego sposobu myślenia i zdolności.