Mudpuppy, Gra karciana Remik! w podróżnym opakowaniu 5+ Expand

Mudpuppy, Gra karciana Remik! w podróżnym opakowaniu 5+

Mudpuppy

PS25698

Nowy

Gra karciana Remik amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się z 40 pięknie ilustrowanych kart o wymiarach 6 x 9 cm. Znajdują się na nich zabawne portrety zwierząt domowych (m. in. chomików, psów, kotów i ptaszków), które podczas gry w remika należy łączyć w zestawy po 3 lub 4, by jak najszybciej pozbyć się swoich kart i wygrać rozgrywkę.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

32,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Gra karciana Remik amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się z 40 pięknie ilustrowanych kart o wymiarach 6 x 9 cm. Znajdują się na nich zabawne portrety zwierząt domowych (m. in. chomików, psów, kotów i ptaszków), które podczas gry w remika należy łączyć w zestawy po 3 lub 4, by jak najszybciej pozbyć się swoich kart i wygrać rozgrywkę. Do kart dołączono szczegółową instrukcję w języku polskim. Autorką ilustracji jest amerykańska graficzka i miłośniczka królików Liz Mytinger.
Karty zostały wykonane z solidnego kartonu, w 70% pochodzącego z recyklingu. Gra w remika to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Gra zapakowana jest w estetyczny bawełniany woreczek, ściągany sznurkiem. Woreczek zdobi ciemnoróżowy wzór z symboli karcianych kolorów oraz portret kotka i nazwa gry (w języku angielskim). Sprawdzi się np. w podróży, na plaży czy pikniku. Idealnie nadaje się także na prezent.
Gry rozwijają myślenie strategiczne i planowanie, uczą rozwiązywania problemów i wyostrzają pamięć. MUDPUPPY sięga po klasyczne formaty gier, nadając im nowe szaty – lubiane przez dzieci motywy, piękne kolory i poręczny format, który sprawdza się w domu i w podróży.

kategoria: gry
wiek: 5+
ilość graczy: 2-4
liczba elementów: 40
materiał: karton, bawełna
wymiary opakowania: 10 x 15 cm

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 5 lat

Mudpuppy powstało w 1992 roku. Od początku specjalizuje w grach edukacyjnych. Wielokrotnie nagradzane zabawki m.in. Dr. Toy's Best Green Product Award 2011, the Oppenheim Toy Portfolio's Platinum Award 2011

Opinie