Lilliputiens, Bajkowy Las Memory SmartWonders
Lilliputiens, Bajkowy Las Memory SmartWonders
Lilliputiens, Bajkowy Las Memory SmartWonders
Lilliputiens, Bajkowy Las Memory SmartWonders

Lilliputiens, Bajkowy Las Memory SmartWonders

obecnie brak na stanie
48,99 zł
Brutto

SposóbKosztGratis od
Odbiór osobisty (Warszawa) 0 zł 0 zł
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 299 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł 299 zł
Paczkomaty 24/7 przedpłata 12,90 zł 299 zł
Kurier DPD przedpłata 12,90 zł 499 zł
Bajkowy Las Memory to wspaniała gra rozwijająca pamięć i małą motorykę. Składa się z 36 kartoników w kształcie sześcioboku schowanych w pudełko. Na kartonikach wesołe postaci z Bajkowego Lasu Lilliputiens.

Wymiary pudełka: 12 x 10,5 x 9 cm
Zalecany wiek: 3+
Czyszczenie: tylko powierzchniowo.
Płeć:
chłopczyk
dziewczynka
uniwersalny
Kategoria wiekowa
od 3 lat
PS17289

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: