Cyrk Family Tree - drzewo genealogiczne Expand

Cyrk Family Tree - drzewo genealogiczne

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS9537

Nowy

Kolorowy cyrk Family Tree marki Lilliputiens to kolorowe drzewo genealogiczne, dzięki któremu maluch pozna historię własnej rodziny.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

69,00 zł

brutto

Kolorowy cyrk Family Tree marki Lilliputiens.

Bardzo ciekawie przedstawione drzewko genealogiczne. Twoje dziecko będzie mogło poznać historię swojej rodziny. W prosty i wesoły sposób będzie poznawać kto jest czyją mamą, tatą, dziedkiem czy babcią.

Produkt jest w formie dużego, kartonowego panelu o wymiarach 59 x 39 cm z podnoszoną klapką.

Bardzo łatwy w użytku, przyciągnie zainteresowanie dziecka poprzez ciekawą i kolorową grafikę.


Zdjęcia wystarczy wyciąć i wkleić w zaznaczone na panelu pola, a na samym dole umieszczając zdjęcie dumnego właściciela.

W podnoszonej klapce są wycięte okienka odpowiadające polom ze zdjęciami przyklejonymi pod spodem.

Dodatkowym atutem jest możliwość zawieszenia drzewka na ścianie dzięki małemu otworowi.

Wymiary: 10 x 10 cm
Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.