Obniżka! Pętla edukacyjna mini zwierzątka do ciągnięcia 9 sztuk Expand

Janod, pętla edukacyjna mini zwierzątka do ciągnięcia

Janod Janod Janod

PS11841

Nowy

W zestawie znajduje się 9 mini zwierzątek: 1 wieloryb, 2 ośmiornice, 2 kurczaki, 2 biedronki i 2 żółwie, które można ciągnąć za sobą za pomocą sznureczka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

49,82 zł

brutto

53,00 zł brutto

-6%

Drewniane zwierzatko z aktywnościami, które można ciągnąć za sobą za pomocą sznureczka.

Produkt wybierany jest losowo 

 wieloryb,  ośmiornice,  kurczaki,  biedronki i  żółwie

Każde ze zwierzątek posiada pętlę, po której dziecko przesuwa klocki. Dzięki niej Maluch rozwija koordynacje ruchową i motorykę. Podczas zabawy dziecko uczy się rozpoznawać kolory i rozwija zdolności manualne. Zabawka rozwija umiejętność koncentracji, spostrzegawczość i cierpliwość.

Wymiary zwierzątek:
- Ośmiornica : 12,1 x 7,5 x 13,5 cm
- Wieloryb : 13 x 7 x 11,7 cm
- Kurczak : 10,5 x 7,2 x 14 cm
- Biedronka : 12,7 x 7,2 x 11,2 cm
- Żółw : 13 x 7,3 x 11 cm

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 2 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.