Janod, rodzina kaczek drewniana piramida, Expand

Janod, rodzina kaczek drewniana piramida,

Janod

PS10379

Nowy

Brak w magazynie

105,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Piramida drewniana do układania francuskiej marki Janod to 14 elementowa zabawka edukacyjna. Krążki można układać w piramidę na 4 drążkach według kolorów lub w kolejności cyferek. Różnorodność klocków pod względem barw uczy rozróżniania kolorów oraz rozwija kreatywność dziecka. Bezpieczeństwo zabawy zapewnia innowacyjne rozwiązanie w postaci drążków na sprężynie. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka.
Piramida zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

Wymiary 25 x 7 x 14 cm

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Opinie

Magdalena H.
Zweryfikowany zakup
2019-03-05

bardzo dobry produkt

bardzo fajna zabawka, prosta, dobrze wykonana,
synek który lubi kaczuszki zajmuje się tą zabawką bardzo chętnie

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Marta S.
Zweryfikowany zakup
2016-08-01

kaczuszki

Wspaniała zabawka! Można tworzyć kolorowe kaczuszki przy czym dziecko uczy się zręczności. Polecam

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Paulina S.
Zweryfikowany zakup
2016-07-14

kolorowa zabawka

kolorowa zabawka idealna na prezent.
Dobrze wykonana. Bardzo mi się podoba

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie