Grimm's, Kolorowe łódki Expand

Grimm's, Kolorowe łódki

Grimm's

PS25972

Nowy

Brak w magazynie

145,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Zestaw 4 kolorowych łódeczek. Każda łodeczka składa się z trzech elementów.
Zabawka dla dzieci od 1+
Grimm’s to wyjątkowe DREWNIANE zabawki. Drewno pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie. Do produkcji wykorzystywane jest drewno z: drzewa olchowego, lipowego, bukowego i klonowego. Drewno jest produktem naturalnym, niepowtarzalnym, uszlachetnionym śladami czasu, ale też solidnym, przez co długo nam towarzyszy. Drewno to też unikatowy dźwięk, zapach, smak i uczucie.

Dzieci uwielbiają układać różne rzeczy według koloru i kształtu. Lubią porównywać, organizować i kolekcjonować a zabawki Grimm’s im kreatywną zabawę.

W projektowaniu produktu kierowano się edukacją Waldorfa i innymi podejściami pedagogicznymi, takimi jak Montessori. Minimalistyczne podejście do projektowania zabawek pozostawia wiele miejsca na rozwój kreatywności dzieci. Nowe, fantastyczne światy można ciągle tworzyć, dotrzymując kroku naturalnemu, zdrowemu rozwojowi dzieci.

Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: minimalistyczny

Opinie

Olga C.
Zweryfikowany zakup
2018-09-12

Kolorowe łódki Grimm's

Pięknie wykonana zabawka. Oferuje wiele wariantów zabawy sama, a także z innymi zestawami. U mnie klockami Grimm's z jednakowym zapałem bawi się roczne i 5 - letnie dziecko, każde w sposób adekwatny do swojego wieku. Polecam.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie