Obniżka! Grimm's, Kwadrat kreatywności zestaw tęczowy Expand

Grimm's, Kwadrat kreatywności zestaw tęczowy

Grimm's

PS25909

Nowy

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24h!

134,10 zł

brutto

149,00 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Gra polegająca na ułozeniu elemntówwedług szablonów : 39 wariantów w 2D i 3D. Trenuje myślenie przestrzenne. 12 części + gniazda na karty. Wymiary: długość ramy 15 cm.

Grimm’s to wyjątkowe DREWNIANE zabawki. Drewno pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie. Do produkcji wykorzystywane jest drewno z: drzewa olchowego, lipowego, bukowego i klonowego. Drewno jest produktem naturalnym, niepowtarzalnym, uszlachetnionym śladami czasu, ale też solidnym, przez co długo nam towarzyszy. Drewno to też unikatowy dźwięk, zapach, smak i uczucie.

Dzieci uwielbiają układać różne rzeczy według koloru i kształtu. Lubią porównywać, organizować i kolekcjonować a zabawki Grimm’s im kreatywną zabawę.

W projektowaniu produktu kierowano się edukacją Waldorfa i innymi podejściami pedagogicznymi, takimi jak Montessori. Minimalistyczne podejście do projektowania zabawek pozostawia wiele miejsca na rozwój kreatywności dzieci. Nowe, fantastyczne światy można ciągle tworzyć, dotrzymując kroku naturalnemu, zdrowemu rozwojowi dzieci.

Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: minimalistyczny

Opinie