Obniżka! Łoś do składania Baby Forest, Janod Expand

Janod, Łoś do składania Baby Forest,

Janod Janod

PS15633

Nowy

w magazynie, wysyłka w 24h!

62,10 zł

brutto

69,00 zł brutto

-10%

Łoś do składania francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla małego miłośnika dzikich zwierząt. Zestaw składa się 4 drewnianych elementów z filcowymi detalami, tj. ogonem, uszami i porożem, które dziecko może ze sobą połączyć jak piramidę (tylko w poziomie!). Dziecko bez problemu zbuduje z nich łosia, ćwicząc przy tym sprawność manualną, kojarzenie kształtów oraz precyzję. Złożonym łosiem można swobodnie bawić w domu lub na podwórku. 
Zabawka zaprojektowana została we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko z uchwytem i idealne na prezent.

wiek: 12-36 miesięcy
liczba elementów: 4
materiał: drewno, filc
wymiary produktu: 18,5 x 16 x 13,5 cm
wymiary opakowania: 13 x 13 x 14 cm

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !