Helikopter drewniany magnetyczny Expand

Janod, helikopter drewniany magnetyczny

Janod Janod Janod

PS14782

Nowy

Helikopter drewniany magnetyczny, francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla małego fana lotnictwa. Zestaw składa się z 5 drewnianych elementów oraz małego drewnianego pilota.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

85,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Helikopter drewniany magnetyczny, francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla małego fana lotnictwa. Zestaw składa się z 5 drewnianych elementów oraz małego drewnianego pilota. Wszystkie części mają wbudowany magnes, dzięki czemu dziecko bez problemu zbuduje z nich helikopter, ćwicząc przy tym sprawność manualną, kojarzenie kształtów oraz precyzję. Złożonym helikopterem można swobodnie „latać” po domu lub na podwórku. Zabawka zaprojektowana została we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko z uchwytem i idealne na prezent.

wiek: 2-6 lat
liczba elementów: 6
materiał: drewno
wymiary produktu: 19,5 x 6 x 10 cm
waga produktu: 0,28 kg
wymiary opakowania: 13 x 13 x 14 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 2 lat
Materiał: drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.