Drewniany Robot Kuchenny Expand

Drewniany Robot Kuchenny

Kids Concept

PS12491

Nowy

Drewniana zabawka jest świetną propozycją dla dzieci, które chętnie pomagają w kuchni. Robot kuchenny jest zabawką przeznaczoną dla dzieci od 3 roku życia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

139,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Drewniana zabawka jest świetną propozycją dla dzieci, które chętnie pomagają w kuchni. Robot kuchenny jest zabawką przeznaczoną dla dzieci od 3 roku życia. Zestaw zawiera 6 części: mikser, miskę, jajo i pojemniki na: mleko, cukier, mąkę. Różne kształty i kolory klocków sprawią, że zabawa nimi będzie rozwijać zdolności ruchowe oraz wyobraźnię dziecka. Zarówno mikser, jak i akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawka inspiruje dzieci do kreatywnej zabawy.

Produkt zgodny z aktualnymi standardami bezpieczeństwa UE.

Wymiary miksera:
- szerokość 18 cm
- wysokość 18 cm

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Opinie