EKOLOGICZNY DOMEK Expand

EKOLOGICZNY DOMEK

Wonderworld Wonderworld

PS12251

Nowy

Drewniany domek jest przykładem jak współcześnie projektowane są eco-domy wykorzystujące źródła czystej energii, energię odnawialną.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

475,00 zł

brutto

Pełny opis

Drewniany domek jest przykładem jak współcześnie projektowane są eco-domy wykorzystujące źródła czystej energii, energię odnawialną. Łatwo dostępny z każdej strony przytulny eco domek ma dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się salon z jadalnią i kuchnią oraz ogródek. Schody prowadzą na piętro gdzie znajduje się sypialnia, łazienka i balkon. Wszystkie pomieszczenia są kompletnie umeblowane,a mieszkańcy zachęca do rozpoczęcia zabawy. Eco akcesoria w zestawie uczą jak sortować śmieci, jak oszczędzać energię i jak ją pozyskiwać bez obciążania środowiska naturalnego. Domek jest idealny dla dzieci, które lubią bawić się “w dom”. Może być wspaniałym pomysłem na prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Walory edukacyjne:
- zachęca do kreatywnej zabawy
- rozwija wyobraźnię
- odtwarzanie w nim znanych codziennych czynności, rozwija u dziecka zdolności organizacyjne i uczy odnajdywania się w rolach rodzinnych i społecznych
- uczy jak dbać o środowisko

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Cechy

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !