Obniżka! Janod, warzywa drewniane 12 szt. w skrzyneczce Expand

Janod, warzywa drewniane 12 szt. w skrzyneczce

Janod

PS11840

Nowy

Zestaw 12 drewnianych warzyw francuskiej marki Janod to idealne uzupełnienie kuchni małych gospodarzy. Wszystko zapakowane jest w drewnianą skrzyneczkę.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

62,05 zł

brutto

73,00 zł brutto

-15%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw 12 drewnianych warzyw francuskiej marki Janod to idealne uzupełnienie kuchni małych gospodarzy. Wszystko zapakowane jest w poręczną, drewnianą skrzyneczkę. Zestaw zaprojektowany we Francji.

Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, a że prawdziwe narzędzia i sprzęty kuchenne są dla nich nieporęczne i nie zawsze bezpieczne, Janod proponuje linię ‘zabawa w dom’. Starannie wykonane z drewna i bezpieczne zabawki sprzyjają tworzeniu historii i rozwijają kreatywność dziecka, zdolności manualne oraz ćwiczą motorykę dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, wspierając umiejętności społeczne, zabawy z rówieśnikami oraz rozwiązywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat, od 6 lat, od 7 lat, od 5 lat, od 4 lat
Materiał: drewno

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Opinie

Magdalena S.
Zweryfikowany zakup
2016-05-01

ocena

Odkąd mamy warzywa Janoda, to "gotujemy" cały czas :) Dobrze wykonane zabawki, polecam

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie