Kąpielowy zestaw do wędkowania Expand

Kąpielowy zestaw do wędkowania

Babymoov

PS25

Nowy

Kąpielowy zestaw do wędkowania Babymoov to idealna zabawa w czasie kąpieli. W zestawie znajduje się również praktyczna siatka na zabawki kąpielowe.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

79,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Komplet składa się z 2 wędek, których długość jest regulowana, 5 ergonomicznych zwierzątek wodnych, które są niezmiernie kolorowe i praktycznej siatki na zabawki kąpielowe, którą przymocowuje się do wanny lub kafelek za pomocą dwóch przyssawek. Świetny pomysł na prezent z którego również mama się ucieszy, gdyż pomoże zachować porządek po kąpieli.

Wymiary: 26x33cm

Francuska firm Babymoov od 1997 roku specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości produktów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Przy projektowaniu nowych rozwiązań pracownicy firmy Babymoov mają na uwadze innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka, nie zapominając jednak o rodzicach by ułatwić im codzienne obowiązki przy opiece nad dzieckiem. Wysoka jakość i funkcjonalność zabawek spotyka się z licznymi nagrodami i są polecane przez specjalistów  kinezoterapeutów i rodziców.

Opinie