Zestaw do robienia bransoletek, Sunshine Loom Expand

Zestaw do robienia bransoletek, Sunshine Loom

Friendly Bands Friendly Bands Friendly Bands

PS8163

Nowy

Sunshine Loom od FriendlyBands jest jedynym na świecie okrągłym zestawem do robienia z małych gumeczek: tęczowych bransoletek, naszyjników, pierścionków a nawet torebek. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

86,00 zł

brutto

Sunshine Loom od FriendlyBands jest jedynym na świecie okrągłym zestawem do robienia z małych gumeczek: tęczowych bransoletek, naszyjników, pierścionków a nawet torebek. Zestaw zawiera okrągły warsztat tkacki, wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów (gumeczek, zapinek, zawieszek), przezroczystą pokrywkę zabezpieczającą Sunshine Loom i akcesoria, szydełko, 3 kolorowe zawieszki, 24 zapinki, ponad 600 wysokiej jakości gumeczek (nie zawierających lateksu) oraz instrukcję użytkowania.

Wszystkie haczyki na warsztacie tkackim Sunshine Loom są ruchome i ponumerowane, dzięki czemu łatwiejsze jest wykonanie bransoletek na podstawie schematów rysunkowych oraz polskich filmów instruktażowych na kanale youtube. Zależnie od wzoru bransoletki zbędne haczyki można wyjąć, aby nie przeszkadzały w jej wykonaniu.

Zestaw kreatywny Sunshine Loom do tworzenia bransoletek, naszyjników, pierścionków z małych gumek to okrągły warsztat tkacki wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów. Aby ułatwić naukę robienia bransoletek ma ponumerowane haczyki, co umożliwia wykonywanie bransoletek wg opisów wzorów. Okrągły kształt daje możliwość tworzenia nawet skomplikowanych wzorów bransoletek w dużych rozmiarach.

Zestaw Sunshine Loom zawiera:
- okrągły warsztat tkacki,
- szydełko,
- 3 wymienne kolorowe zawieszki,
- 24 zapinki w kształcie litery S,
- ponad 600 wysokiej jakości gumeczki niezawierające lateksu,
- instrukcję użytkowania oraz filmy instruktażowe dostępne online w języku polskim.

Producentem Sunshine Loom jest amerykańska rodzinna firma FriendlyBands, LLC. Zestaw kreatywny Sunshine Loom wszedł do sprzedaży w grudniu 2013 roku i od razu został pokochany przez dzieci na całym świecie, od Ameryki po Australię. Sunshine Loom jest pierwszym i jedynym okrągłym zestawem do tworzenia biżuterii z gumeczek.
Co wyróżnia Sunshine Loom od innych zestawów? Zestaw Sunshine Loom został zaprojektowany przez wtedy 10 letnią Jessikę. Projekt jest starannie przemyślany. Warsztat tkacki posiada aż 70 ponumerowanych haczyków, dzięki czemu łatwo wykonać efektowne bransoletki o różnej wielkości bez konieczności dokupywania dodatkowych elementów.

Zaprojektowany przez Jessikę warsztat tkacki Sunshine Loom jest tak przemyślany aby wykonanie zaprojektowanych przez nią bransoletek było łatwą i fajną zabawą. Ze względu na swoją unikalną konstrukcję wykonanie trudniejszych wzorów bransoletek zajmuje dwa razy mniej czasu, niż na innych tego typu zestawach kreatywnych. Sunshine Loom jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału. Dodatkowa pokrywka chroni rozpoczęty projekt, posortowane gumeczki, zapinki i zawieszki. Mamy będą zachwycone, że małe gumeczki i zapinki mają swoje zamknięte miejsce.

Jessika, której pomysłem był okrągły Sunshine Loom, zaczęła tworzyć swoje pierwsze bransoletki w 2011 roku, kiedy miała 8 lat. Wszystko zaczęło się od zrobienia 100 bransoletek, z przeznaczeniem na pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie osoby chorej na raka. Bransoletki wszystkim bardzo się podobały i Jessika postanowiła otworzyć własną firmę, którą nazwała Friendly Bands (Przyjacielskie Bransoletki). Dzisiaj firma ma ponad 50 różnych wzorów bransoletek, wszystkie zaprojektowane przez Jessikę.

Sunshine Loom jest dziś sprzedawany w 12 krajach na całym świecie, a jego twórczyni, jedenastoletnia Jessika, jest nie tylko osiągającym sukcesy przedsiębiorcą, ale także wzorową uczennicą, gra w szkolnych drużynach siatkówki i piłki nożnej oraz uczy się gry na wiolonczeli.

Wiek: 5+

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 5 lat
Materiał: guma
Styl, wzornictwo: odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Producentem zestawu do robienia biżuterii Sunshine Loom oraz Rainbow Loom jest amerykańska firma rodzinna FRIENDLY BANDS, która powstała w 2013 roku. Mimo krótkiego stażu, marka w błyskawicznym tempie do 2014 podbiła serca dzieci od Ameryki po Australię! A dlaczego marka FRIENDLY BANDS jest tak szczególna? Ano dlatego, że powstała z pomysłu oraz inicjatywy 10-letniej Jessiki! To właśnie Jessika wymyśliła i zaprojektowała zestaw do robienia bransoletek i innej biżuterii Sunshine Loom. Młoda pasjonatka starannie przemyślała niezwykły warsztat tkacki, stworzony aż z 70 ponumerowanych haczyków, dzięki którym można łatwo wykonać przepiękne bransoletki o rozmaitej wielkości bez konieczności dokupowania dodatkowych elementów. Ta wielka pasja Jessiki zaczęła się od dobrego uczynku, kiedy to 8-letnia wówczas dziewczynka postanowiła wykonać samodzielnie 100 bransoletek, a pieniądze uzyskane z ich sprzedaży przeznaczyć na leczenie osoby chorej na raka. Bransoletki bardzo się spodobały rodzinie i znajomym Jessiki, więc niedługo potem dziewczynka wpadła na pomysł założenia firmy FRIENDLY BANDS, która dziś sprzedaje swój produkt w 12 krajach świata. Obecnie firma ma ponad 50 różnych wzorów bransoletek, wszystkie zaprojektowane przez Jessikę, a nowe wzory wciąż są projektowane. Zaś młoda Jessika jest obecnie nie tylko osiągającym sukcesy przedsiębiorcą, ale także wzorową uczennicą, wiolonczelistką oraz obiecującą sportsmenką!