Torba na klocki - Różowa Pantera Expand

Torba na klocki - Różowa Pantera

Elminio

PS8049

Nowy

Flexi Bag maxi pomieści niezliczoną ilość zabawek : klocków Duplo, Lego, koników Pony, maskotek i pluszaków, samochodzików i masę innych ciekawostek które kolekcjonują Twoje dzieci.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

105,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Ile razy segregowałaś zabawki swojego dziecka, znajdowałaś je w nietypowych miejscach lub cały dzień poszukiwałaś brakującego klocka? A może masz wrażenie wiecznego bałaganu w pokoju swoich pociech? Jeśli na te pytania odpowiedziałaś „tak!", lub uśmiechnęłaś się sama do siebie to Flexi Bag jest uszyte na miarę Twoich potrzeb! Flexi Bag maxi pomieści niezliczoną ilość zabawek : klocków Duplo, Lego, koników Pony, maskotek i pluszaków, samochodzików i masę innych ciekawostek które kolekcjonują Twoje dzieci.

• Wymiary: średnica 110 cm
• Tkanina: 100% poliester powleczony jednostronnie poliuretanem.
• Gramatura: 180 g/m2,
• Bardzo dobra wytrzymałość na działania mechaniczne.

Tkanina posiada pozytywne testy: Bezpieczeństwa – tkaniny nie zawierają szkodliwych pierwiastków i zawartości metali ciężkich wszystkie badania przeprowadzone przez Instytut Włókiennictwa potwierdziły że tkanina mieści się w granicach normy: PN-EN 71-3: 1998 dotyczącej bezpieczeństwa zabawek i wszelkich wyrobów dla dzieci. Oznaczenie zawartości metali ciężkich metoda opisana w normie PN-EN 71-3: 1998 oparta jest na ekstrakcji w warunkach symulujących działanie na badany materiał kwasu żołądkowego przez pewien czas po połknięciu.
Plamy i zabrudzenia usuwać za pomocą miękkiej gąbki oraz roztworu wody i mydła (temp. 30º C), ewentualnie łagodnych środków czyszczących. Nie należy czyścić agresywnymi środkami chemicznymi zawierającymi rozpuszczalniki i wybielacze.

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 ), niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 2 lat, od 0 miesięcy , od 18 miesięcy, od 3 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe, Prać ręcznie w 30°C
Materiał: poliester
Styl, wzornictwo: odważny

To polska marka powstała z potrzeby serca, w której znajdziesz produkty o ponadczasowej stylistyce, funkcjonalności i wygodzie. Elminio to nasza i Twoja miłość do dzieci, troska i przyjaźń, która zaowocowała produktami wykonanymi ze szczególną starannością użytych materiałów. Jakość, nowoczesne i przemyślane wzornictwo i radość z każdego uśmiechu dziecka sprawią, że zakochasz się w Elminio!

Opinie