Torba na klocki - Różowa Pantera Expand

Torba na klocki - Różowa Pantera

Elminio Elminio

PS8049

Nowy

Flexi Bag maxi pomieści niezliczoną ilość zabawek : klocków Duplo, Lego, koników Pony, maskotek i pluszaków, samochodzików i masę innych ciekawostek które kolekcjonują Twoje dzieci.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

Ostatnie egzemplarze!

105,00 zł

brutto

Pełny opis

Ile razy segregowałaś zabawki swojego dziecka, znajdowałaś je w nietypowych miejscach lub cały dzień poszukiwałaś brakującego klocka? A może masz wrażenie wiecznego bałaganu w pokoju swoich pociech? Jeśli na te pytania odpowiedziałaś „tak!", lub uśmiechnęłaś się sama do siebie to Flexi Bag jest uszyte na miarę Twoich potrzeb! Flexi Bag maxi pomieści niezliczoną ilość zabawek : klocków Duplo, Lego, koników Pony, maskotek i pluszaków, samochodzików i masę innych ciekawostek które kolekcjonują Twoje dzieci.

• Wymiary: średnica 110 cm
• Tkanina: 100% poliester powleczony jednostronnie poliuretanem.
• Gramatura: 180 g/m2,
• Bardzo dobra wytrzymałość na działania mechaniczne.

Tkanina posiada pozytywne testy: Bezpieczeństwa – tkaniny nie zawierają szkodliwych pierwiastków i zawartości metali ciężkich wszystkie badania przeprowadzone przez Instytut Włókiennictwa potwierdziły że tkanina mieści się w granicach normy: PN-EN 71-3: 1998 dotyczącej bezpieczeństwa zabawek i wszelkich wyrobów dla dzieci. Oznaczenie zawartości metali ciężkich metoda opisana w normie PN-EN 71-3: 1998 oparta jest na ekstrakcji w warunkach symulujących działanie na badany materiał kwasu żołądkowego przez pewien czas po połknięciu.
Plamy i zabrudzenia usuwać za pomocą miękkiej gąbki oraz roztworu wody i mydła (temp. 30º C), ewentualnie łagodnych środków czyszczących. Nie należy czyścić agresywnymi środkami chemicznymi zawierającymi rozpuszczalniki i wybielacze.

Cechy

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 18 miesięcy, od 3 lat, od 12 miesięcy, od 2 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe, Prać ręcznie w 30°C
Materiał: poliester
Styl, wzornictwo: odważny

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !