Obniżka! Janod, bączek metalowy cyrk Expand

Janod, bączek metalowy cyrk

Janod

PS17393

Nowy

Metalowy bączek francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa na długie godziny dla każdego małego miłośnika zwierząt, mieszkających na farmie.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

36,90 zł

brutto

41,00 zł brutto

-10%

ponad 120 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Metalowy bączek francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa na długie godziny dla każdego małego miłośnika zwierząt, mieszkających na farmie. Po wprawieniu w ruch bączek zaczyna wirować, wydając dźwięki przyjemne dla ucha. Zabawa nim ćwiczy zmysły i rozwija koordynację ręka-oko, dostarcza wielu wrażeń wzrokowych i słuchowych. Bączek ozdobiony jest motywami zwierząt w cyrku.

BĄCZKI WYBIERAMY LOSOWO.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka, wspomagają rozwój dzięki mnogości funkcji, zapewniają mu kontakt z estetycznymi materiałami i designem. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

wymiary produktu: 13 x 13 x 14 cm
waga produktu: 0,1 kg
wymiary opakowania: 36 x 24 x 12 cm

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Opinie

Anna K.
Zweryfikowany zakup
2018-12-05

Klasyka nie zawodzi!

Bączek to zabawka, która gości chyba w każdym domu i nie ma dziecka, które by się nim nie zainteresowało. Ten jest bardzo ładny i dobrze wykonany. Polecam!

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie