Skoczek Piesek Niebieski Expand

Skoczek Piesek Niebieski

(5/5)
1 ocen:
Ludi Ludi

PS11465

Nowy

Skoczki marki Ludi to wesołe, nadmuchiwane Pieski do skakania dla dzieci. Zadbają o sprawność fizyczną maluszków, a przy okazji przyniosą masę radości.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

89,00 zł

brutto

Skoczki marki Ludi to wesołe, nadmuchiwane Pieski do skakania dla dzieci. Każde dziecko uwielbia hycać, hopsać, podskakiwać lub sprężynować na swoich malutkich nóżkach. Właśnie dlatego powstały Skoczki, które zapewniają ogromną i niepowtarzalną frajdę ze skakania.
Napompowany mały przyjaciel Piesek jest idealny do brykania po domu i ogrodzie. Każdy model skoczka wykonany jest z wysokiej jakości gumy i działaja jak piłka gimnastyczna, pozytywnie wpływając na rozwój psychofizyczny dziecka i rozwijając zmysł równowagi. Skoczki Ludi zadbają o sprawność fizyczną maluszków, a przy okazji przyniosą masę radości. Piesek posiada kolorową chustkę na której znajduje się miejsce, aby wpisać imię które maluszek wymyślił dla swojego skoczka.

Do zestawu dołączona została pompka.

Wymiary:
długość: 58 cm
wysokość: 48 cm
szerokość: 27 cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy, od 12 miesięcy, od 2 lat, od 9 miesięcy
Materiał: guma

LUDI proponuje innowacyjne produkty pobudzające kreatywność dzieci oraz dostarczające im dużą dawkę radości. LUDI stworzył gamę produktów z wysokiej jakości materiałów w ciekawej kolorystyce. 

od (Warszawa,  Polska) dnia  28 Aug 2016 (Skoczek Piesek Niebieski) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.