Skoczek Piesek Różowy Expand

Skoczek Piesek Różowy

Ludi Ludi Ludi

PS11464

Nowy

Skoczki marki Ludi to wesołe, nadmuchiwane Pieski do skakania dla dzieci. Zadbają o sprawność fizyczną maluszków, a przy okazji przyniosą masę radości.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

89,00 zł

brutto

Skoczki marki Ludi to wesołe, nadmuchiwane Pieski do skakania dla dzieci. Każde dziecko uwielbia hycać, hopsać, podskakiwać lub sprężynować na swoich malutkich nóżkach. Właśnie dlatego powstały Skoczki, które zapewniają ogromną i niepowtarzalną frajdę ze skakania.
Napompowany mały przyjaciel Piesek jest idealny do brykania po domu i ogrodzie. Każdy model skoczka wykonany jest z wysokiej jakości gumy i działaja jak piłka gimnastyczna, pozytywnie wpływając na rozwój psychofizyczny dziecka i rozwijając zmysł równowagi. Skoczki Ludi zadbają o sprawność fizyczną maluszków, a przy okazji przyniosą masę radości. Piesek posiada kolorową chustkę na której znajduje się miejsce, aby wpisać imię które maluszek wymyślił dla swojego skoczka.

Do zestawu dołączona została pompka.

Wymiary:
długość: 58 cm
wysokość: 48 cm
szerokość: 27 cm

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy, od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat
Materiał: guma

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

LUDI proponuje innowacyjne produkty pobudzające kreatywność dzieci oraz dostarczające im dużą dawkę radości. LUDI stworzył gamę produktów z wysokiej jakości materiałów w ciekawej kolorystyce.