Zamów towar o wartości przekraczającej 100 zł i skorzystaj z dostawy gratis dokonując przedpłaty przelewem na nasze konto bankowe (mBank, szczegółowe informację otrzymają Państwo wiadomością email po złożeniu zamówienia).

Zamówienia wysyłamy na nasz koszt kurierem DPD.

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli posiadasz konto w mBanku wpłata księgowana jest natychmiastowo, jeżeli posiadasz konto w innym banku księgowanie odbywa się najczęsciej następnego dnia roboczego. Zamówienie zostanie anulowane w przypadku nie odnotowania wpłaty w przeciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia.

Brak opcji "Dostawa Gratis" w formach wysyłki, oznacza, że promocja jest nieaktualna lub nieaktywna w danym czasie.

Dostawa gratis nie może być łączona z innymi promocjami, np kuponami rabatowymi.

 

Jak to działa w sklepie?

podczas realizacji zamówienia i przekroczeniu kwoty darmowej dostawy w liście możliwych form przesyłki pojawia się opcja "Dostawa Gratis", wybierając ją mamy do dyspozycji tylko przelew na nasze konto bankowe jako forma przedpłaty. Jeżeli kupującemu zależy na innej formie płatności musi zrezygnować z Dostawy Gratis i wybrać inna formę dostawy.

 

Szczegóły dotyczace realizacji zamówień określa regulamin sklepu.

Akcja trwa do odwołania, zastrzegamy sobie prawo zmiany minimalnej wartości zamówienia, co nie może negatywnie wpływać na już dokonane zamówienia.