Butelka ze smoczkiem 4m+ czerwona Expand

Butelka ze smoczkiem 4m+ czerwona

mOmma mOmma mOmma

PS9640

Nowy

Okrągłe, łatwe do uchwycenia zawsze pozostają w pionie.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

31,00 zł

brutto

Okrągły ergonomiczny kształt: okrągłe kształty zostały zaprojektowane tak, by ułatwić dziecku uchwycenie ich małymi rączkami.

Bezpieczne i higieniczne: butelki kołyszą się swobodnie, ale zawsze pozostają w pozycji pionowej. Miejsce ssania nigdy nie styka się z powierzchnią stołu anikrzesełka do karmienia zapewniając maksymalną higienę.

Kołysanie: kołysanie to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Zapewnia rozrywkę podczas jedzenia i symuluje reakcje i koncentrację dzieci.

Wszystkie butelki posiadają podziałkę do 250 ml.

Smoczek posiada trzy zaworki pozwalające na stałą wentylację podczas ssania, pozwala na karmienie bez przeszkód, redukując połykanie powietrza i tym samym redukując gazy powodujące kolkę, dostosowuje się do ssania poprzez wydłużanie  i skracanie się podczas ssania, imituje sutek przez co zapewnia karmienie zbliżone do naturalnego.

100% silikonu: wyprodukowane ze 100% silikonu, gwarantują maksymalne bezpieczeństwo, higienę, i długą żywotność, są zaprojektowano tak, by pasowały na butelki o szerokich szyjkach, dzięki temu są również łatwe do czyszczenia.

Smoczek wyginający się o 360° umożliwia ssanie w różnych pozycjach. Wygodny dla dziecka, ponieważ nie zakłóca przepływu płynów nawet przy zgięciu smoczka o 90°.

Smoczek Flexy-Teat został opracowany i zaprojektowany przez zespół technologiczny firmy oraz współpracujących z nim specjalistów. Jest to chroniony innowacyjny projekt zgłoszony do opatentowania. Przeznaczone dla dzieci  od 0m+

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Styl, wzornictwo: minimalistyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Innowacyjność, technologia, ruch i kolor. mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, zachęcających malucha do odkrywania otoczenia przy pomocy produktów o unikalnych kształtach, sposobie poruszania i kolorach zapewniających radosne przeżywanie każdego dnia przez Wasze dziecko.


 


mOmma ruszające sie produkty do karmienia i odstawienia od karmienia piersią, to zabawa podczas jedzenia. Kołysanie stymuluje zainteresowanie dziecka i skupia jego uwagę. “Kołyszący” system zapewnia zawsze maksymalną higienę: miejsca ssane przez malucha nigdy nie dotykają powierzchni stołu ani wysokich krzeseł.


 


  mOmma rośnie razem z dzieckiem…


Kompletna linia produktów zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Te proste, ale innowacyjne produkty pozwalają mu stać się bardziej pewnym siebie   i  niezależnym.


 


  Badania


Wszystkie linie produktów mOmma są wynikiem dogłębnych analiz potrzeb dzieci związanych z karmieniem, odstawieniem od piersi i rozwojem. Analizy te zostały przeprowadzone we współpracy z wieloma ekspertami z tej dziedziny.