Samopodgrzewająca się butelka iiamo go - pomarańczowo-purpurowa

iiamo
obecnie brak na stanie
89,99 zł
Brutto

Pakujemy ekologicznie.

Sposóbdo 100100-199200-299Gratis od
Kurier Inpost przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 8,99 zł 299 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,99 zł 13,99 zł 13,99 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 8,99 zł 299 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

 

Innowacyjna i wyjątkowo funkcjonalna butelka iiamo go, która w ciągu kilku minut podgrzeje mleko gdziekolwiek się znajdujesz z dzieckiem. Nie potrzebujesz już do przygotowania mleka podgrzewacza, który nie zawsze możesz zabrać ze sobą. A dzięki butelce iiamo go możesz cieszyć się wolnością z całą rodziną.

 

Butelka iiamo go została opracowana tak, by ogrzać pełną butelkę (1/1) płynu z temperatury pokojowej (18-21 stopni) do 37 stopni w około 4 minuty. Jeżeli płyn ma inną temperaturę lub jeśli butelka nie jest pełna, wtedy temperatura podgrzanego płynu może się różnić, dlatego należy zawsze sprawdzić temperaturę płynu przed podaniem go dziecku.

 

Sposób użycia:

Napełnić butelkę płynem. Włożyć wkład nagrzewajacy do butelki ( wkłąd nie jest dołaczony do zestawu z butelką). Przykręcić dokładnie dno. Lekko wstrząsnąć butelką i odczekać około 4 min.

Należy zawsze sprawdzić temperaturę płynu przed jego podaniem!

 

Wkłady podgrzewajace są do kupienia w zestawie po 5 szt.

 

Czyszczenie:

Pamiętaj, by myć butelkę starannie po każdym użyciu.

Nadaje się do gotowania.

 

Produkty iiamo zostały stworzone specjalnie dla aktywnych i nowoczesnych rodziców, którzy mają swój styl i cenią sobie niezależność.

 

iiamo stawia zdrowie i bezpieczeństwo dzieci ponad wszystko, dlatego zawsze korzysta z najlepszych jakościowo materiałów ekologicznych. Z troski o środowisko, pracuje nad tym, by produkty iiamo były w 100% organiczne i w 100% ulegały rozkładowi.

Produkty iiamo są wykonane z tworzywa sztucznego polipropylenu (PP), jednego z najbardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów plastiku. PP nie zawiera BPA (bisfenolu A) i jest całkowicie nieszkodliwy w użyciu.

Wszystkie produkty firmy iiamo są zgodne z wymaganiami EN 14350. Testowane przez duński Consumer Lab/Forbruger- patrz www.forbrugerlab.dk

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ważne jest to, by produkty, których używają nasze dzieci były w 100% bezpieczne.

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS2374
  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji