Samopodgrzewająca się butelka iiamo go - biało-różowa Expand

Samopodgrzewająca się butelka iiamo go - pomarańczowo-purpurowa

iiamo

PS2374

Nowy

Wyjątkowa samopodgrzewająca butelka iiamo go idalna w podróży i na spacerze.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

89,99 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Innowacyjna i wyjątkowo funkcjonalna butelka iiamo go, która w ciągu kilku minut podgrzeje mleko gdziekolwiek się znajdujesz z dzieckiem. Nie potrzebujesz już do przygotowania mleka podgrzewacza, który nie zawsze możesz zabrać ze sobą. A dzięki butelce iiamo go możesz cieszyć się wolnością z całą rodziną.

 

Butelka iiamo go została opracowana tak, by ogrzać pełną butelkę (1/1) płynu z temperatury pokojowej (18-21 stopni) do 37 stopni w około 4 minuty. Jeżeli płyn ma inną temperaturę lub jeśli butelka nie jest pełna, wtedy temperatura podgrzanego płynu może się różnić, dlatego należy zawsze sprawdzić temperaturę płynu przed podaniem go dziecku.

 

Sposób użycia:

Napełnić butelkę płynem. Włożyć wkład nagrzewajacy do butelki ( wkłąd nie jest dołaczony do zestawu z butelką). Przykręcić dokładnie dno. Lekko wstrząsnąć butelką i odczekać około 4 min.

Należy zawsze sprawdzić temperaturę płynu przed jego podaniem!

 

Wkłady podgrzewajace są do kupienia w zestawie po 5 szt.

 

Czyszczenie:

Pamiętaj, by myć butelkę starannie po każdym użyciu.

Nadaje się do gotowania.

 

Produkty iiamo zostały stworzone specjalnie dla aktywnych i nowoczesnych rodziców, którzy mają swój styl i cenią sobie niezależność.

 

iiamo stawia zdrowie i bezpieczeństwo dzieci ponad wszystko, dlatego zawsze korzysta z najlepszych jakościowo materiałów ekologicznych. Z troski o środowisko, pracuje nad tym, by produkty iiamo były w 100% organiczne i w 100% ulegały rozkładowi.

Produkty iiamo są wykonane z tworzywa sztucznego polipropylenu (PP), jednego z najbardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów plastiku. PP nie zawiera BPA (bisfenolu A) i jest całkowicie nieszkodliwy w użyciu.

Wszystkie produkty firmy iiamo są zgodne z wymaganiami EN 14350. Testowane przez duński Consumer Lab/Forbruger- patrz www.forbrugerlab.dk

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ważne jest to, by produkty, których używają nasze dzieci były w 100% bezpieczne.

iiamo jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Danii (Kopenhaga).


Jej celem jest uczynienie życia rodziców małych dzieci lepszym i łatwiejszym w myśl koncepcji "Easy Living".


Firma w swoim asortymencie posiada artykuły dla niemowląt, które wyróżniają się zarówno innowacyjnością i funkcjonalnością jak i nietuzinkowym wyglądem.


Produkty iiamo zawdzięczają swoje wyjątkowe wzornictwo współpracy iiamo ze światowej sławy projektantem Karimem Rashidem.


Pierwszym opatentowanym produktem firmy iiamo jest samopodgrzewająca się butelka iiamo, która została bardzo szybko doceniona przez rodziców jak również zdobyła wiele nagród za design i innowacyjność:


2010 Kind und Jugend Innovation Award - Najbardziej prestiżowe targi dziecięce. Nagroda została wyłoniona spośród 200 innych produktów dla dzieci i oceniane przez jury światowej klasy.


2010 Pentaward - międzynarodowy konkurs poświęcony projektowaniu opakowań. Pierwsza nagroda w tej kategorii dla firmy duńskiego pochodzenia. Nagroda (srebro) zdobyli wspólnie: Box House i Karim Rashid Studio.


2009 Good Design Award - Jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie (inni Laureaci to firmy Apple, Aston Martin i NASA).

Opinie