Poduszka do karmienia czarno biała

Pakujemy ekologicznie.

Sposóbdo 100100-199200-299Gratis od
Kurier Inpost przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 8,99 zł 299 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,99 zł 13,99 zł 13,99 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 8,99 zł 299 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

 

Roller jest to poduszka do karmienia z innowacyjnym systemem zabezpieczeń.

To absolutna nowość na rynku, która sprawia, że pielęgnacja dziecka staje się wygodniejsza, sprawniejsza i bezpieczniejsza.

 

Często, szczególnie na początku macierzyństwa dziecko przeraża nas swoją kruchością i delikatnością. Mamy obawy, aby dotykać noworodka. Staramy się robić to możliwie delikatnie – zastanawiamy się jak bezpiecznie wziąć maleństwo na ręce, jak wygodnie karmić?

Z pomocą przychodzi nam specjalny, miękki, czarno-biały wałek z przyjemnej i hypoalergicznej bawełny ekologicznej. Roller ma wiele zastosowań. Może być poduszką do karmienia, kojcem dla niemowlaka, a także - dla mam, które podczas nocnego karmienia zabierają dzieci do swoich łóżek - skuteczną asekuracją przez niebezpiecznym upadkiem.

 

Dlaczego White & Black ?

Inspiracją do stworzenia marki czarno białych akcesorii dla dzieci było wykorzystanie teorii rozwojowej zakładającej, że dziecko w pierwszym okresie swojego życia widzi tylko barwy kontrastowe. W&B tworzy czarno-białe akcesoria, gdyż tylko takie zapewniają dziecku skuteczny rozwój intelektualny poprzez pobudzanie narządu wzroku. Własne poszukiwania zabawek, które dostarczałyby dzieciom odpowiednich bodźców doprowadziły nas do jednego wniosku – na rynku brakuje produktów skierowanych do noworodków i niemowląt do 6 m.ż. przyspieszających ich rozwój psycho-fizyczny.

 

Roller powleczony jest kolorową poszewką, którą z łatwością możesz zdjąć i wyprać. Do zestawu dołączone jest także białe prześcieradło, wykonane z tkaniny bezpiecznej dla Twojego dziecka, aby móc go stosować także jako pościel w łóżku.

 

Wymiary: Roller 185cmx 40cm

Prześcieradło: 165 cm x 150 cm.

Skład: 100% bawełna

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS591
  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji