Safe Sippy 2w1 - kubek niekapek i butelka ze słomką Expand

Safe Sippy 2w1 - kubek butelka ze słomką

Kid Basix

Nowy

Słomka z adapterem pozwala zamienić kubek niekapek w butelkę ze słomką odpowiednią dla starszych dzieci.

Więcej szczegółów

ponad 290 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Safe Sippy 2w1 - kubek niekapek i butelka ze słomką to nowość na polskim rynku, Safe Sippy2™ od Kid Basix jest doskonałym połączeniem 2w1: kubka niekapka i butelki ze słomką – wystarczy zmienić adapter by przejść z jednej funkcji w drugą w ciągu kilku sekund. Butelka ma świetny design, zdejmowane uchwyty, które zapewniają komfortowe trzymanie oraz sylikonowy pokrowiec, który z jednej strony chroni butelkę przed uszkodzieniami – z drugiej utrzymuje temperaturę płynu. Co wyróżnia produkty od Kid Basix? Są wolne od BPA i ftalanów, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są bezpieczne, uniwersalne i trwałe. Dostępne w różnych kolorach, idalne dla dzieci powyżej 6 mc.
Pojemność: 330 ml
Dla dzieci 6+ mc

 

 

Niebezpieczeństwo, BPA, plastik, substancje toksyczne, potłuczone szkło? Z butelkami dla dzieci ze stali nierdzewnej - Kid Basix™ pozbędziesz się tego typu zmartwień! Przemyśl to, dołącz do nas i wspólnie zmieńmy świat dzieci na lepsze!

Opinie

Katarzyna B.
Zweryfikowany zakup
2015-11-09

Lekki i praktyczny

Lekki kubek świetny na spacery, bardzo praktyczny, dobrze leży w małych rączkach a wyprofilowana rurka ułatwia picie. Jest ładny, wykonany z trwałych materiałów. Wygodny do mycia.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie
Magdalena G.
Zweryfikowany zakup
2013-05-10

jeden krok do ideału

Kubek bardzo wygodny dla dziecka do trzymania, ładny, z porządnych tworzyw, żywa kolorystyka, duża pojemność i trzymanie temperatury co jest ważne w gorące dni bo woda się nie nagrzewa. Szkoda tylko, że opcja słomki nie jest równocześnie niekapkiem. Dziecka ma do wyboru picie z kubka w opcji niekapek - wtedy musi przechylać kubek jak przy zwykłym bidonie, albo może pić z zainstalowaną w kubku słomką co jest łatwiejsze bo nie musi przechylać kubka. Niestety przy słomce woda często chlapie i zdarza nam się, że przy kubku z założoną pokrywką, wylewana woda się pod nią gromadzi i jak się zdejmuje pokrywkę to wszystko się wylewa. Ale ogólnie świetny produkt, zwłaszcza dla dzieci, które rozgrywają słomki w zwykłym bidonach.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie