Lilliputiens, kura Expand

Lilliputiens, kura

Lilliputiens

PS11902

Nowy

Książka wielofunkcyjna dla Maluszków posiada różnorodne wzory oraz faktury materiałów. Zabawka wspiera rozwój koordynacji ręka-oko.

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kura Ophelie Książka wielofunkcyjna

Cechy:
- wysokiej jakości, bezpieczne materiały
- różnorodne wzory oraz faktury materiałów
- zabawka wspiera rozwój koordynacji ręka-oko

Wiek dziecka: 9m+

Wymiary: 30 x 27 x 3 cm

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy, od 4 lat, od 3 lat, od 2 lat, od 18 miesięcy, od 12 miesięcy

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie