Lilliputiens, pies Jef Naklejki Miarka wzorostu, zdjęcia Expand

Lilliputiens, pies Jef Naklejki Miarka wzorostu, zdjęcia

Lilliputiens

PS5474

Nowy

Kolorowa miarka wzrostu w postaci naklejki ściennej powoli kontrolować i obserwować w jakim tempie rośnie Wasze dziecko.

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Miarka wzrostu doskonale ozdobi dziecięcy pokoik i będzie również doskonałym miejscem na ulubione zdjęcia.

Zapakowana w folię z usztywniającym kartonem o wymiarach: 64 x 41 cm

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 3 lat, od 2 lat, od 18 miesięcy, od 12 miesięcy, od 9 miesięcy, od 6 miesięcy, od 3 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie