Miarka Wzrostu z Ramką Biedronka Liz Lilliputiens Expand

Miarka Wzrostu z Ramką Smok Walter Lilliputiens

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS2713

Nowy

Kolorowa materiałowa miarka wzrostu

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

173,00 zł

brutto

Kolorowa materiałowa miarka wzrostu bedzie idalną ozdobą w pokoju chłopca i pozwli regularnie śledzić z jaką prędkością rośnie przyjaciel smoka Waltera.

 

Miarka zapakowana jest w plastikową torbę o wymiarach 67,5×22cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.