Ludi Nadmuchiwany Basen Piłeczkowy Safari Expand

Ludi Nadmuchiwany Basen Piłeczkowy Safari

Ludi Ludi

PS12576

Nowy

Przenieś się na odległe safari nie wyjeżdżając daleko! Duży nadmuchiwany basen piłeczkowy można używać przez cały rok. W zimie nadaje się do zabaw w domu, natomiast w lato można rozłożyć go w ogrodzie i bawić się na świeżym powietrzu

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

219,00 zł

brutto

Przenieś się na odległe safari nie wyjeżdżając daleko! Duży nadmuchiwany basen piłeczkowy można używać przez cały rok. W zimie nadaje się do zabaw w domu, natomiast w lato można rozłożyć go w ogrodzie i bawić się na świeżym powietrzu. Posiada nadmuchiwane dno oraz boki co stanowi idealną miękką poduszkę termiczną mającą na celu wygodę oraz izolację pupy naszego dziecka od powierzchni na której stoi. Zabawka jest pompowana więc zawsze można ją zabrać z sobą na weekendowy wyjazd. Piłeczkowy basen dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo zabawy i radości, podczas suchej kąpieli w miękkich piłeczkach. A gdy wsadzi głowę w specjalny otwór ścianki basenu stanie się tygrysem :) Od teraz będzie to ulubiony kącik dziecka. Do basenu dołączonych jest 50 piłeczek.
Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny

LUDI proponuje innowacyjne produkty pobudzające kreatywność dzieci oraz dostarczające im dużą dawkę radości. LUDI stworzył gamę produktów z wysokiej jakości materiałów w ciekawej kolorystyce. 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !