Obniżka! Moja Pierwsza Księga Ogrodu Montessori Odkrywam I Poznaję, Chiara Piroddi Expand

Moja Pierwsza Księga Ogrodu Montessori Odkrywam I Poznaję, Chiara Piroddi

Wydawnictwo Wilga

PS52248

Nowy

Trzy książeczki aktywizujące z naklejkami przygotowane przez specjalistę – psychologa, zilustrowane przez niezwykle utalentowaną włoską ilustratorkę – Agnese Baruzzi.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

22,00 zł

brutto

25,00 zł brutto

-12%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Trzy książeczki aktywizujące z naklejkami przygotowane przez specjalistę – psychologa, zilustrowane przez niezwykle utalentowaną włoską ilustratorkę – Agnese Baruzzi. Dzięki ćwiczeniom zgodnym z metodą Montessori dzieci zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą środowiska na wsi, w lesie i ogrodzie. Uczą się rozpoznawać kolory, kształty, ćwiczą sprawność manualną, wzbogacają słownictwo.

Metoda Montessori – system wychowawczy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym stworzony przez włoską lekarkę Marię Montessori, który pomaga we wszechstronnym rozwoju dziecka. Zgodnie z tą metodą najważniejsze w wychowywaniu dziecka jest pozwolenie mu na rozwijanie się w swoim własnym tempie, samodzielność poprzez wspieranie, ale nie wyręczanie oraz nauka szacunku do innych. Dzięki tej metodzie dziecko ma szansę na swobodny rozwój, a jednocześnie ma bardzo duże wsparcie ze strony rodziców i opiekunów.

Kategoria wiekowa od 5 lat

Opinie