Lilliputiens, biedronka Liz Kosmetyczka Expand

Lilliputiens, biedronka Liz Kosmetyczka

Lilliputiens

PS2295

Nowy

Praktyczne rozwiązanie w domu i w podróży.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

150,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Nieprzemakalna, praktyczna kosmetyczka, w której zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy na basen czy zabierane w podróż.. Kosmetyczkę można powiesić dzięki specjalnemu wieszakowi, który zapewnia łatwy dostęp do wszystkich rzeczy w środku.
    Wymiary: 23 x 22 x 6 cm
    posiada odczepiane lusterko
    idealna zarówno w domu jak i w podróży

 

Nieprzemakalna, praktyczna kosmetyczka zuroczą buzią Biedronki Liz, w której zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy na basen czy zabierane w podróż.. Kosmetyczkę można powiesić dzięki specjalnemu wieszakowi, który zapewnia łatwy dostęp do wszystkich rzeczy w środku.

  •     posiada odczepiane lusterko
  •     idealna zarówno w domu jak i w podróży

 

 Wymiary: 23 x 22 x 6 cm

 

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie