Mata do kąpieli Expand

Mata do kąpieli

Hevea Hevea Hevea

PS13204

Nowy

Antypoślizgowa mata do wanny Hevea to doskonałe uzupełnienie kąpieli w wannie i pod prysznicem, pozwala na komfortową i bezpieczną codzienną kąpiel malucha.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

149,00 zł

brutto

Antypoślizgowa mata do wanny Hevea to doskonałe uzupełnienie kąpieli w wannie i pod prysznicem, pozwala na komfortową i bezpieczną codzienną kąpiel malucha.

Mata jest niesamowicie miękka wykonana z bezpiecznego naturalnego kauczuku wolnego od BPA i ftalnów.

Hevea, rodzaj wiecznie zielonych drzew pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej. Kauczuk pozyskiwany z drzewa Hevea jest wolny od bisfenolu (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu.

Wymiary maty: 55 × 32 cm

Naturalny kauczuk z którego wykonane są produkty Hevea może być rozkładany jest przez mikroorganizmy – jest w 100% biodegradowalny..

Niestandardowa zabawka dla osób ceniących doskonałą jakość wykonania z poszanowaniem dobra środowiska naturalnego i nowoczesny a zarazem prosty design.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Nazwa duńskiej firmy Hevea pochodzi od rodzaju wiecznie zielonych drzew kauczukowych o tej samej nazwie, z których wykonane są produkty Hevea. Markę stworzyła wymagająca mama, dlatego mamy pewność, że kupując produkty Hevea, wybieramy to, co jest najlepsze i najbezpieczniejsze dla dzieci i również sygnalizujemy troskę o naszą planetę. Duńska marka daje nam gwarancję wysokiej jakości. O jej równie wysokim poziomie, decyduje fakt, że firma posiada produkty nie tylko w 100% naturalne, bezpieczne i funkcjonalne, ale też zrobione z dbałością o środowisko w fabrykach, w których przestrzega się praw pracowniczych.