Kosmetyczka Arnold Expand

Kosmetyczka Arnold

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1116

Nowy

Praktyczna kosmetyczka Arnold idelana w podróży i w domu

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

133,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Niezwykle kolorowa kosmetyczka Arnold pozwoli zebrać wszystkie niezbędne kosmtyki w podróży w jedno miejce. Stanowi swego rodzaju organizer na przybory toaletowa i może służyć również w domu.

 

Możemy ją zawiesić w zasięgu małych rączek by wszytsko było w łazience pod ręką.

 

Wymiary: szerokość - 23cm, wysokość - 24cm, po rozłożeniu - 44cm

 

 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.