Elodie Details, Miękka wkładka do wózka Pretty Petrol Expand

Elodie Details, Miękka wkładka do wózka Pretty Petrol

Elodie Details

PS19080

Nowy

Elodie Details’ CosyCushion, to kolejna radosna i komfortowa propozycja wśród dziecięcych akcesoriów.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 48h

155,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Elodie Details’ CosyCushion, to kolejna radosna i komfortowa propozycja wśród dziecięcych akcesoriów.

- Miękkie wkładki nie tylko poprawiają komfort małego podróżnika, ale dodają stylu wózkowi. Nowa wersja wkładki ma skorygowany kształt przez co lepiej dopasowuje się do kształtu wózka.
- Dzięki pięciu otworom montażowym, przystosowany do każdego typu wózeczka.
- Jedna strona wkładki została wykonana z materiału typu Rip Stop, który bardzo łatwo się czyści. Tę stronę przeznaczono do użytku latem. Po odwróceniu, wkładka zmienia się w zimową - jest jednokolorowa i wykonana z materiału zapewniającego większy komfort termiczny.
- Gwarancja 24 miesiące.

Wymiary:
- Długość 85 cm
- Wysokość 2,5 cm
- Szerokość 32 cm
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.

Opinie