Osłona przeciwdeszczowa Colors of the wind Expand

Elodie Details, osłona przeciwdeszczowa Colors of the wind

Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS13216

Nowy

Wyobraź sobie, że padający deszcz nie psuje Ci humoru i spaceru, a wózeczek w tej okoliczności nagle staje się... jeszcze ładniejszy!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

149,00 zł

brutto

Wyobraź sobie, że padający deszcz nie psuje Ci humoru i spaceru, a wózeczek w tej okoliczności nagle staje się... jeszcze ładniejszy!

- Kolorowy, stylowy pokrowiec przeciwdeszczowy Elodie Details pasuję na wiekszość wózeczków dziecinnych i spacerowych.
- Pokrowiec jest zapakowany w torebkę, którą łatwo przymocować do dowolnego pojazdu.
- Dostosowany do prania w pralce lub przetarcia na sucho (konieczne dokładne wysuszenie przed ponownym zpakowaniem do podręcznej torby).
- Wykonany z wytrzymałego materiału PU, deszczo- wiatro- a także śniegoodporny

Wielkość w opakowaniu:
- długość 26cm
- wysokość 6cm
- szerokość 21cm

Gwarancja 24 miesiące

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.