Osłona przeciwdeszczowa Bedouin Stories Expand

Elodie Details, osłona przeciwdeszczowa Bedouin Stories

Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS13215

Nowy

Wyobraź sobie, że padający deszcz nie psuje Ci humoru i spaceru, a wózeczek w tej okoliczności nagle staje się... jeszcze ładniejszy!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

149,00 zł

brutto

Wyobraź sobie, że padający deszcz nie psuje Ci humoru i spaceru, a wózeczek w tej okoliczności nagle staje się... jeszcze ładniejszy!

- Kolorowy, stylowy pokrowiec przeciwdeszczowy Elodie Details pasuję na wiekszość wózeczków dziecinnych i spacerowych.
- Pokrowiec jest zapakowany w torebkę, którą łatwo przymocować do dowolnego pojazdu.
- Dostosowany do prania w pralce lub przetarcia na sucho (konieczne dokładne wysuszenie przed ponownym zpakowaniem do podręcznej torby).
- Wykonany z wytrzymałego materiału PU, deszczo- wiatro- a także śniegoodporny

Wielkość w opakowaniu:
- długość 26cm
- wysokość 6cm
- szerokość 21cm

Gwarancja 24 miesiące

Płeć: dziewczynka

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.