Obniżka! ToGo - owoce granatu Expand

ToGo - owoce granatu

LULLALOVE

PS11800

Nowy

Wielofunkcyjne zawieszki ToGo o szerokim zastosowaniu. Pomysłowy gadżet, który ułatwi spacery z dzieckiem o każdej porze roku. Teraz nic już się nie zgubi!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

23,80 zł

brutto

28,00 zł brutto

-15%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wielofunkcyjne zawieszki ToGo o szerokim zastosowaniu. Regulowana długość, 2 zawieszki w komplecie. Dostępne różne wzory.

Pomysłowy gadżet, który ułatwi spacery z dzieckiem o każdej porze roku. Zawieszka doskonale sprawdzi się do przypięcia rękawiczek, kocyka w wózeczku czy zasłonki podczas podróży. Dzięki regulowanej długości i elastycznemu materiałowi, pasuje dla dzieci i dorosłych, bez względu na wiek. Przybliżona długość z klipsami ~14 cm, maksymalnie skrócona ~11 cm. Klipsy nie zawierają niklu.

Teraz nic już się nie zgubi!

Wzór: owoce granatu

Sposób konserwacji: Przecierać wilgotną ścierką. W przypadku kontaktu z wodą wycierać klipsy do sucha przed schowaniem.

Uwaga: Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych kolorów zawieszek.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny

Lullalove to studio projektowe powstałe z myślą tworzenia designerskich produktów, które łączą w sobie wielofunkcyjność, bardzo dobre jakościowo materiały, pomysł oraz użyteczność. Naszym celem jest ułatwianie codzienności rodzicom i sprawianie przy tym przyjemności dzieciom. Zawsze patrzymy na cenę i robimy wszystko aby dobre zaprojektowane i praktyczne rzeczy, mogły trafić do każdego odbiorcy. Ukończone studia na Uniwersytecie Edynburskim na wydziale projektowania, wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim uznanie klientów w Polsce i Europie, dają nam prawo sądzić, że również Wy nas pokochacie.

Opinie