Wkładka z jagnięcej wełny do wózka - NATI NATURALI Expand

Wkładka z jagnięcej wełny do wózka - NATI NATURALI

Quaranta Settimane

PS10986

Nowy

Wkładka z jagnięcej wełny do wózka to 100% naturalny produkt zapewniający wygodę i bezpieczeństwo dziecku podczas spacerów w wózku.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

339,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wkładka z jagnięcej wełny do wózka to 100% naturalny produkt zapewniający wygodę i bezpieczeństwo dziecku podczas spacerów w wózku. Naturalne futerko jagnięce daje gwarancje zachowania idealnej temperatury małym pleckom - zimą i jesienią będzie izolować od chłodu i miło rozgrzewać a wiosną lub latem będzie miękkim i chłodzącym wypełnieniem w wózku.

CECHY:

- działa uspokajająco i kojąco na dziecko i ma właściwości termoregulacyjne
- wykonana jest z wełny pochodzącej z australijskich jagniąt z zachowaniem ekologicznej metody hodowli
- naturalna wełna, z której wykonana jest wkładka została przetestowana medycznie i jest bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka
- jest odpowiednia do wózków spacerowych i głębokich
- posiada trzy punktowe otwory na pasy bezpieczeństwa

Wkładkę można używać do wózka spacerowego lub głębokiego. Świetnie sprawdzi się także na sankach lub w domu w trakcie zabawy na chłodnej podłodze.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 6 miesięcy, od 12 miesięcy, od 2 lat, od 4 lat, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy
Materiał: ekologiczny

QuarantaSettimane  to włoska marka, która jest synonimem innowacyjności, pięknego wzornictwa i praktycznych rozwiązań. Bezpieczeństwo produktów, dbałość  o jakość, przepiękne kolory oraz włoski styl to cechy charakterystyczne, które można dostrzec w każdym produkcie 40settimane. W ofercie 40 settimane znaleźć można: akcesoria termiczne, sterylizatory do smoczków, miseczki do karmienia, lampki nocne, chusty, torby do wózków, torby podręczne, ręczniki, bieliznę i odzież dla mam i wiele innych produktów, które zaspokoją potrzeby dzieci i ich rodziców we współczesnym świecie.

Opinie