Ostatnie opinie

Od Marzena S. (Sienno,  Polska) dnia 15 Mar 2017 :
(5/5) 
Produkt oceniony : Zestaw prezentowy z melaminy Beaba Rainbow Zestaw został zakupiony na prezent dla koleżanki synka. Jest bardzo zadowolona, ponieważ naczynia nie przesuwają się dzięki gumeczkom, które są przyklejone od spodu i co najważniejsze nie zmieniają koloru jak tańsze odpowiedniki. Na prezent idealne, bardzo ładnie zapakowane i naprawdę solidny i estetyczny produkt.
Od Marzena S. (Sienno,  Polska) dnia 15 Mar 2017 :
(5/5) 
Produkt oceniony : Skip Hop, Projektor przytulanka Miś Miś naprawdę prześliczny, taki sam jak na zdjęciu. Co do projektora byłam zaskoczona bardzo pozytywnie, gwiazdki zmieniają kolory (żółty, czerwony i niebieski) i położenie. Nie spodziewałam się takiej mocy projektora, który przy zgaszonym świetle ozdobił całą sypialnię w księżyc i gwiazdki. Miś został zakupiony dla 3 miesięcznego synka i widać, że jest to jedyna zabawka, która go naprawdę...
Od Dorota K. (Warszawa,  Polska) dnia 11 Mar 2017 :
(5/5) 
Produkt oceniony : Done by Deer Dots Poduszka do Karmienia Nie wyobrażam sobie życia bez tej poduszki, miałam już inną ale nie spełniała swojej funkcji, natomiast ta jest świetna.
Od Alicja P. (Piaseczno,  Polska) dnia 07 Mar 2017 :
(4/5) 
Produkt oceniony : Kosmetyczka z Lusterkiem Cars Navy Kosmetyczka ładna, dużo przegródek, praktyczny haczyk do powieszenia w środku, ale jestem rozczarowana gabarytem. Jest trochę mała i dla niemowlaka, który potrzebuje różnych gadżetów trochę niewystarczająca.
Od Marta S. (CHMIELNIK ,  Polska) dnia 06 Mar 2017 :
(5/5) 
Produkt oceniony : Miękkie Kosze 3szt. Bardzo fajne pojemniki, uporządkowały małe drobiazgi, które ciągle były porozrzucane.