Babiators, Okulary przeciwsłoneczne Round - All The Rage Sage 6+

139,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS69468

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Okulary dla dzieci marki Babiators model Round jest stylowy i świetnie nadaje się dla chłopców i dla dziewczynek. Okulary Babiators wyglądem przypominają kultowe okulary lenonki. Okulary są w  kolorze All the rage sage  czyli jasnej zieleni.  Okulary Babiators stanowią idealną ochronę dla oczu twojego dziecka z zachowaniem dobrego gustu. Dzięki gumie z jakiej są wykonane okulary dla dzieci są wytrzymałe na uszkodzenia takie jak wygięcie czy wykręcenie. 

Marka Babiators jako jedyna na rynku oferuje małym klientom gwarancję Lost & Found, która gwarantuje wymianę na nowy egzemplarz w przypadku zgubienia lub uszkodzenia w ciągu roku od zakupu. Jest to niebywały plus jeśli chodzi o wybór właśnie tej marki. 

Wysoka ochrona przeciwsłoneczna 

Rodzice szukając okularów dla dzieci kierują się przede wszystkim odpowiednią jakością szkieł tak, aby oczy dziecka były dobrze zabezpieczone przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.  Okulary dla dzieci Babiators gwarantują ochronę oczu na wysokim poziomie. Szkła zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV: UVA, UVB i UVC, dodatkowo posiadają najwyższa klasę optyczną (1), która nie zniekształca obrazu. Posiadają kategorię 3 jeśli chodzi o przyciemnienie soczewki. 

Okulary dla dzieci Babiators wykonane są z wolnych od BPA materiałów, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Są elastyczne i odporne na szaleństw wakacyjne dzieci. Zielonkawy kolor idealnie pasuje zarówno dla 6 letniej dziewczynki jaka i dla 6 letniego chopca. 

Rozmiar: dopasowanie okularów zależy od dziecka i jest bardzo indywidualne. Zachęcamy do zapoznania się z wymiarami podanymi na zdjęciu. Jeśli dziecko znajduje się między rozmiarami zalecamy zamówienie mniejszego rozmiaru. 

Najważniejsze cechy: 

  • najwyższa klasa optyczna (1), która nie zniekształca obrazu
  • kategoria 3 jeśli chodzi o przyciemnienie
  • 100% ochrona przed szkodliwymi promieniowaniami UV: UVA, UVB, UVC (UV400)
  • odporne na uszkodzenia, dzięki wykonaniu z elastycznej gumy
  • nie zawierają szkodliwego BPA
  • spełniają rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej ( normy PN EN 1836:2005+A1:2007(E) oraz PN EN 71)

Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.