Funkybox, Pojemnik na chusteczki Ginger Palm Tree

49,72 zł

59,90 zł (oszczędź -10,18 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS69015

Pojemnik na mokre chusteczki w kolorze brudnego żółtego to praktyczny przedmiot, który podczas przewijania maleństwa warto mieć zawsze pod ręką. To również praktyczny pojemnik na zwykłe chusteczki do nosa, które podczas okresów przeziębienia bardzo się przydają. 

Piękny plastikowy pojemnik na mokre chusteczki marki Funkybox, ma ciekawe wzornictwo i ładne kolory. Elegancko prezentuje się w kąciku do przewijania czy w łazience. Ogromną zaletą tego pojemnika jest łatwe otwieranie. Wystarczy, że lekko dotkniesz palcem górnego wieczka -klikniesz, a górna część pojemnika otworzy się natychmiast. Każdy rodzic wie jak ważne są czasem te sekundy podczas przewijania by uniknąć "tragedii" 

Pojemnik na mokre chusteczki Funkybox, pomieści spory zapas nawilżonych chusteczek. Pojemnik jest szczelnie szczelny, dzięki czemu chusteczki nie wysychają i dłużej utrzymują świeżość. 

Elastyczne dno pozwala na łatwe uzupełnienie pojemnika mokrymi lub suchymi chusteczkami. Na pozór zwykły pojemnik jest niezwykle przydatny podczas przewijania, karmienia dziecka, podczas czynności higienicznych. Z pewnością będzie służyło całej rodzinie. 

Pojemnik na mokre chusteczki wykonany jest z certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów. 

Wymiary 22 x 9 x 13 cm 

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.