Pomocnicy Mikołaja Barry Timms

Zielona Sowa
w magazynie wysyłamy w 24h
41,00 zł
Brutto

Sposóbdo 100 złod 100 złGratis od
Kurier Inpost przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 199 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,99 zł 13,99 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 12,99 zł 11,99 zł 199 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

 

Co tak naprawdę jest najważniejsze podczas Świąt? Przekona się o tym rodzina Niedźwiedzi, która nie zdążyła przygotować się do Świąt, bo ich dom zasypał śnieg. Z pomocą przychodzi im Mikołaj wraz z innymi zwierzątkami, którzy wspólnymi siłami szykują dla niedźwiadków prezenty, dekoracje i smakołyki.

Książka pokazuje, jak ważna jest przyjaźń oraz jak przyjemne może być pomaganie innym, uczy empatii oraz pokazuje, że wspólnymi siłami można pokonać wszystkie przeciwności. Przepiękne ilustracje wprawią małego czytelnika w magiczny, świąteczny nastrój oraz zachęcą do wnikliwej obserwacji wielu szczegółów. Książka zawiera wszystko to, co dzieci lubią najbardziej: zwierzątka w roli bohaterów, kolorowe strony przyciągające uwagę i szczęśliwe zakończenie. "Pomocnicy Mikołaja" to pozycja obowiązkowa wśród dziecięcych książek świątecznych

Płeć:
chłopczyk
dziewczynka
Grupa wiekowa
przedszkolak (3-6 lat)
Wiek dziecka
4 lata +
5 lat +
Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS68666
  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji