Lilliputiens, Przytulanka z pozytywką Lisiczka Alice 0 m+ Eco

124,16 zł

155,00 zł (oszczędź -30,84 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS68434

Przytulanka z pozytywką Lisiczka Alice belgijskiej marki Lilliputiens to wspaniały pierwszy przyjaciel maluszka. Jest idealny do tulenia, uspokajania i usypiania. Ma postać uroczej rudej Lisiczki Alice, aż 30 cm wysokości i drewniany saksofon, który stanowi jednocześnie uchwyt ukrytej wewnątrz pozytywki. Pociągniecie za instrument, uaktywnia znaną, przyjemną dla ucha melodię utworu „Yesterday once more” , śpiewanego m. in. przez zespół Carpenters. Muzykująca Alice nosi jasny top i indiańską opaskę, została uszyta z delikatnej bawełny organicznej, ma długi ogon i sterczące uszka. Zabawka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Wyposażona w troczki, które umożliwiają jej powieszenie przy łóżeczku czy wózku dziecka. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Aktywizuje zmysł słuchu, pomaga w zasypianiu i wyciszaniu się.

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu (bez instrumentu i pozytywki – z boku przytulanki jest zamek, umożliwiający wyjęcie mechanizmu).

bezpieczne od 0+

wiek rekomendowany: 0 m+

materiał: bawełna organiczna, wypełnienie: poliester GRS, drewno FSC

wymiary produktu: 30 x 11 x 11 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji:

Lisiczka Alice ma nieodparty urok i mnóstwo sprytu. Doskonale wie, czego chce, na wszystko znajdzie sposób i jak nikt potrafi korzystać z życia. 

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.