Książka Mistrz kieszonkowy z placu budowy
„Mistrz kieszonkowy z placu budowy” to pełna ciepła i motywująca książka dla dzieci, która pokazuje, że nawet najmniejszy bohater może dokonać wielkich rzeczy.
Autorką opowieści jest Sherri Duskey Rinker, znana z bestsellerowych książek o pojazdach z placu budowy. Tym razem na pierwszym planie pojawia się mała, kieszonkowa maszyna, która bardzo chce udowodnić, że jest tak samo ważna i potrzebna jak jej więksi koledzy. Choć bywa niedoceniana, nie poddaje się i pokazuje, że spryt, wytrwałość i wiara w siebie potrafią zdziałać cuda.
Książka w przystępny sposób porusza tematy poczucia własnej wartości, współpracy i akceptacji siebie. Uczy dzieci, że każdy ma swoje mocne strony, a wielkość nie zawsze decyduje o znaczeniu. Rymowany tekst sprawia, że historia świetnie nadaje się do czytania na głos, a dynamiczne ilustracje z placu budowy przyciągają uwagę małych fanów maszyn.
To doskonała propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym (ok. 3–6 lat), idealna do wspólnego czytania przed snem, w ciągu dnia lub jako prezent dla miłośników koparek, dźwigów i ciężarówek.
Sięgnij po Mistrz kieszonkowy z placu budowy i pokaż dziecku, że każdy – bez względu na rozmiar – może być prawdziwym mistrzem.
| Grupa wiekowa: | przedszkolak (3-6 lat) |
|---|---|
| Gwarancja: | producenta 12 miesięcy |
| Wiek dziecka: | 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat + |
| Wydawnictwo: | Nasza Księgarnia |
Zaloguj się