HappyKidz journal

67,15 zł

79,00 zł (oszczędź -11,85 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS65097

HappyKidz journal to szczęśliwy dziennik dedykowany dzieciom w wieku 6-12 lat.

Oparty na naukowo sprawdzonych metodach promujących szczęście. Tworzony przy ścisłej współpracy z psychologami. To prywatna przestrzeń dla dziecka, dająca mu możliwość wyrażania swoich uczuć.

Dziennik jest pięknie ilustrowany i łatwy w użyciu. W środku ma mnóstwo miejsca do pisania i rysowania (dla dzieci, które wolą rysować swoje odpowiedzi). Jest świetny do ćwiczeń umiejętności pisania, czy zapamiętywania i nauki na przykład dni tygodnia.

W środku znajdziesz strony z kolorowankami i zadaniami, zachęcające dziecko do kreatywności – kolorowanie i malowanie to także doskonały sposób na ćwiczenie uważności i wyciszenia. Dziennik wypełniony jest ćwiczeniami, żartami, pozytywnymi cytatami i nie tylko.

Z dziennikiem HappyKidz journal dziecko odkryje, czym jest szczęście, gdzie go szukać i jak je pielęgnować każdego dnia. Wypełniając dziennik, stanie się na chwilę odkrywcą i poszukiwaczem przygód.

Przewodnikiem po dzienniku jest przyjazny stworek o imieniu Ed, który zabierze dziecko w tajemniczą podróż. Podczas niej, młody odkrywca dowie się, gdzie na co dzień może szukać szczęścia i pozytywnych emocji. Ed przygotował same specjalne zadania. Dzięki nim dziecko przeniesie się na bezludną wyspę, zamknie szczęście w słoiku, stanie się superbohaterem, a nawet przygotuje swoją własną rakietę kosmiczną.

Na stronach dziennika dziecko znajdzie skalę oraz gwiazdki szczęścia, które może pokolorować każdego dnia. Są one dla rodziców świetnymi wskaźnikami tego, czy ich dzieci mają się dobrze. Jeśli zaznaczony poziom szczęścia jest niski, być może powinieneś porozmawiać o tym ze swoją pociechą.

W dzienniku dziecko może opisać jak w pamiętniku, wszystkie swoje szczęśliwe dni, ale też napisać, co było trudne danego dnia i jak sobie z tym poradziło. Albo odnotować, co dobrego je spotkało lub z kim spędzało czas.

Wystarczy zaledwie kilka minut dziennie z dziennikiem HappyKidz journal, by czerpać z niego niesamowite korzyści.

Zacznij kiedy chcesz i używaj go codziennie lub według dowolnego schematu. Brak w nim dat, więc nie ma znaczenia, czy pominiesz jeden dzień.

HappyKidz journal to:

– ilustrowana okładka pokryta folią Soft Touch – aksamitną i miękką w dotyku, idealną dla małych rączek

– zaokrąglone rogi dla wygody i bezpieczeństwa użytkownika

– wysokiej jakości biały papier 120 g przyjazny dla długopisów, kredek i pisaków

– format A5

– 180 stron

– żółta tasiemka do zaznaczania konkretnych stron

– funkcjonalna koperta na skarby Twojego dziecka na końcu dziennika!

– polski projekt i produkcja

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.